Sport Life Brno – 11.11.2017

Navštívili jsme Sport Life Brno 11-11-2017

Je to již několik let, kdy nás oblíbený závod Universal run zavedl na tuto akci, která probíhá každoročně na Brněnském výstavišti. Bohužel, ale letos chyběla, což nás velmi mrzí. Nyní se z toho stala naše každoroční tradice, akce kam se vracíme moc rádi.  SPORT Life! je stěžejní součástí celého festivalu a nabízí více než 50 sportovních a zábavných aktivit pro celou rodinu a navštíví ho za tři dny skoro 50 tisíc lidí.

           

V prodejní části se představuje řada značek vybavení pro sport a volný čas. Najde se zde jak oblečení, nářadí, pomůcky, tak zdravé pochutnání. Pokud se zajímáte o pohyb a zdravý životní styl, určitě tu najdete řadu zajímavých novinek. U mnoha stánků, můžete výhodně a se slevou nakoupit, soutěžit či si nechat odborně poradit nebo třeba nechat udělat analýzu tělesného složení.

Součástí akce jsou i ukázky a soutěže či dokonce mistrovství ČR. Vyzkoušet si člověk může třeba šplh na laně, různé trenažery (veslovací, kola, běžky), lezení či jiné lanové atrakce, trickline, K vidění jsou základy parkouru, různé workouty, workshopy.  Ale k vidění je třeba i rally show nebo Grand BMX 2017.

    

Nejvíce času jsme tentokrát strávili u @Triexpert, @Garmin či třeba @iswari superfood . Navíc si Johniee stihl zamilovat veslařské trenažery… 🙂 (naštěstí je najde i v @profitkotraining centum). A taky jsme zjistili, že za 1 minutu lze na wattbike odrovnat nohy.

Ani na dalším ročníku rozhodně nebudeme chybět. Tak kdo pojede s námi?

http://www.bvv.cz/life/

Po cestě domů jsme se ještě stihli zastavit na něco dobrého 🙂 .