Cooper a Nature run 24. a 25.8.2019

O víkendu jsme si společně zaběhali hned na 2 akcích. 🏃‍♀️🏃‍♂️
Nejdříve jsme se sešli v sobotu dopoledne na od června odkládaném prověření kondice jednotlivce při Cooperově testu.
Naší události pod názvem Překonej svůj limit III se zúčastnilo a svou fyzickou zdatnost v běhu na 12 min si přišlo prověřit 23 běžců.
Sešli jsme se na Městském stadionu, jehož 400m okruh je ideální pro tento test. Po krátkém rozběhání a společném rozcvičení jsme krátce po 10h všichni vyrazili překonat právě ten svůj limit, který jak správně řekl Johniee má každý sice jinde, ale každý jsme si sáhli na to své dno. A zvlášť v panujícím teplém počasí kdy na dráhu pařilo slunce, takže po uběhnutí jsme rychle hledali milosrdný stín tribun, kde jsme se občerstvili dobrotami, které holky napekly – moc děkujeme – a bodlo samozřejmě i pivko a vychlazený meloun. 🥧🥮🍻🍉
Po krátkém odpočinku Johniee ještě předvedl šikovné cviky s rollerem, míčky a gumičkami na zpevnění nohou i promasírování svalů, což mnohým ukázalo jak nejen o své 🦵, ale i o sebe také pečovat.
Akci jsme si jako vždy užili, o legraci nouze nebyla a jsme opravdu moc rádi, že se k nám přidali i běžci z jiných týmů – protože právě proto takové akce děláme, abychom sdíleli společné zkušenosti, vzájemně se inspirovali a motivovali.
Takže určitě neváhejte se přidat příště kdokoliv – fakt nikoho neukousneme a případný ostych ze své výkonnosti je zcela zbytečný. Každý ji máme prostě někde a na každém z nás je, kam ji třeba posuneme právě příště. A to příště plánujeme někdy ke konci října – tak nás sledujte a prostě se přidejte klíďo píďo taky. A zde pro inspiraci, že náš rozptyl je opravdu pro každého – včetně dětí, které vemte taky sebou – ty naše co nyní běžely jsou ročníky 2006 – 2008 a taky to zvládly.
Chronologicky od nejdelší vzdálenosti za 12 min: Jan Johniee Šlégl 3,28km; Jiří Zelenka 2,94km; David Vorel 2,9km; Jana Hakenová 2,75km; Radka Houserová 2,7km; Hana Červinková 2,61km; Klára Hoffmannová 2,47km; Jozef Nováček 2,47km; Ondřej Červinka 2,45km; Šlégl Jan 2,41km; Irena Brabencová 2,38km; Milan Mishan 2,37km; Helena Bulířová 2,17km; Terezka Habelová 2,16km; Blanka Křenková Geislerová 2,13km; Kuba Habel 2,09km; Štěpánka Maršíková 2,03km; Andrea Šléglová 2,03km; Miroslav Habel 2,00km; Hynek Němec 1,84km; Nikča Němcová 1,84km; Němcová Lenka 1,6km a Jenda Haky 1,6km. Všichni prostě skvělí.
V neděli v 9:30 jsme se sešli před radnicí, abychom se proběhli Po stopách Nature run 23 km/12 km, tedy tras závodu Mattoni Liberec Nature Run 2019, který se bude v Liberci v profesionální režii RunCzech konat 5.10.
Sešlo se nás 12 statečných, z Pardubic za námi přijel i známý běžec v kiltu, ultramaratonec a propagátor bosého běhání Tomáš Zahálka, tentokrát ale obutý až ze Zábřehu přijela Věrka Urbanová a dále pak my místňáci – a opět máme radost, že i z jiných týmu – Irena Brabencová, Jiří Holub, Blanka Křenková Geislerová, Tomáš Křenek, Milan Mishan, Šlégl Jan, Andrea Šléglová, Jan Johniee Šlégl, Miroslav Habel a Tomas Svoboda.
4 borci si dali hlavní 23km trasu v pro ně lehčím tempu asi 6min, 2 borci zaběhli cca 15km vzdálenost a 6 borců si zaběhlo nejkratší trasu 12km , kdy na sebe vzájemně ohleduplně čekali v tempu kolem 8:20. Panovalo příjemné počasí ve stínu lesa, opět příjemná atmosféra a už se moc těšíme na samotný závod, protože trasy jsou parádní.
Děkujeme tedy všem našim RunBošům, kteří se mohli v sobotu nebo neděli zúčastnit, děkujeme všem spřáteleným běžcům, kteří si s námi přišli zaběhat a zveme vás i všechny ostatní velmi rádi na nejbližší akce RunBo Teamu. V neděli 22.9. pomáháme s krásnou akcí ve Vratislavicích Kaiser Josef 2019, kdy si můžete zaběhnout na rozhlednu Císařský kámen a v neděli 1.12. pak pořádáme další ročník charitativního Mikulášský běh v Liberci 2019, kdy zanedlouho odtajníme organizaci, pro kterou se poběží tentokrát.
Sledujte tak naši stránku pro další informace a děkujeme, že s námi běháte nebo že nám fandíte. RunBo Team ❤️
P.S. Více foto z víkendu naleznete zde v odkazu na Zonerama