O nás

Motto: „Když to nejde, tak to běží.“

Jsme skupina lidí, kterou spojuje kladný vztah k pohybu, běhu a také zdravému životnímu stylu. Každý z nás má jiné cíle, každý má jinou kondici. Ale všichni trávíme volný čas během závodním i pohodovým, chozením po krásách této planety a řadou dalších sportovních i nesportovních aktivit. Naši členové pořádají různé akce – např. úspěšný Charitativní Mikulášský a Velikonoční běh v Liberci, kdy pomáháme těm, kdo to potřebují.

V našem RunBo Teamu najde místo muž, žena i dítě.  Je jedno, zda jsi chodec, pokročilý běžec, profík či neustálý začátečník. Naším cílem je sdílet nejen úspěchy a zkušenosti, podpořit v cestě za vytyčeným cílem, ale také pomoci překonat neúspěchy.

Podařilo se nám oživit tradiční běžecký závod ve Vratislavicích nad Nisou – VRATISLAVICKÝ BĚHOUN –  založený již v roce 1988 s hlavní myšlenkou podporovat běh u dětí. Po 25 letech byl ukončen v r.2012 a my jsme tedy v roce 2018 tento krásný závod obnovili. Naším cílem je ukázat i dnes dětem, že běh je fajn a že si u něj můžou najít nové kamarády a proto máme 10 dětských kategorií na různé vzdálenosti. A samozřejmě hlavní běhy na 5 a 10 km pro dospělé. Jen v roce 2019 jsme přivítali celkem 445 závodníků.

Pokud máte zájem být součástí silného a perspektivního sportovního týmu, získat možnost využívat jeho podpory a účastnit se našich akcí či hledáte novou motivaci při zdolávání vašich cílů, nebo prostě jen chcete sdílet s námi radost a zážitky ze závodů a najít někoho s kým si zaběhat, rádi vás a vaše děti v našem týmu přivítáme.

Stačí nás oslovit přes FB či ideálně osobně, protože tým je pro nás jako rodina a důležité je porozumět si společně i lidsky.

Společně budeme nezastavitelní …