Oznámení – Vratislavický běhoun 2020

OZNÁMENÍ
Ahoj naši kamarádí,ahoj milí přátele RunBo Teamu .
Dnes jsme se pracovně sešli, abychom učinili důležité rozhodnutí týkající se našeho závodu Vratislavický Běhoun 2020 .

Stojíme v areálu vratislavického koupaliště Sluníčko, kde bychom závod pro vás správně měli pořádat již 16.května – a my se už moc a moc těšili, jak si 28. ročník, tohoto v pravdě legendárního vratislavického závodu, kterého se zúčastňují stovky běžců, zase užijeme.

Stávající situace kolem nás, která se každého dotýká, i určitá nejistota, jak se bude vše vyvíjet, nás ale vede k zásadnímu a nelehkému rozhodnutí letošní ročník ZRUŠIT.
Přestože je za námi již spousta příprav a třeba ty krásný medaile co držíme v  ruce už pro vás máme vyrobeny, neuvažujeme ani o přesunu na jiný vhodný termín v letošním roce. Nikdo z nás nyní jednak neumí říci, kdy ten vlastně vhodný termín vůbec nastane a také jak současná situace ovlivní toho kterého z nás, kdo se kolem Běhouna motáme.
Všichni tři jak zde stojíme, vymýšlíme a děláme naše akce pro vás ve svém volném čase. Nejsme profi pořadateli, jsme jen nadšenými hobíky. K tomu, abychom Vratislavického Běhouna zorganizovali v rozsahu, jak ho znáte, spolupracujeme s mnoha skvělými partnery i kamarády, kteří náš závod podporují finančně i věcně.
Díky nim můžeme držet vysokou úroveň závodu, kterého se loni zúčastnilo již takřka 500 běžců, díky nim můžeme vždy zajistit mnoho krásných cen pro 24 kategoriíí i do tomboly, díky nim můžeme zajistit medaile pro každého účastníka i skvělý doprovodný program a přitom udržet pro všechny děti startovné tradičně zdarma a na úrovni pouze 100 – 200Kč pro hlavní trasy 5 a 10km.
V  současné situaci nám ale přijde mnohem důležitější než náš závod, aby všichni tito úžasní partneři zvládli tuto těžkou dobu ve zdraví, soustředili se na své potřeby a své prostředky následně mohli užívat především ve svých organizacích či je věnovali zaměstnancům nebo na rozvoj svých firem.
Moc nás to mrzí, že se tedy letos na Běhounovi nepotkáme. Při focení na místě startu jsme měli slzy v očích, stejně jako když jsme si tu naši krásnou, trailovou trasu při dnešním sluníčku prošli, ale věříme, že za rok se s vámi všemi zase uvidíme – SILNÍ, ZDRAVÍ a POSÍLENÍ novými zkušenostmi.

28. ročník Vratislavického Běhouna a 24. ročník o Putovní pohár starosty Vratislavic nad Nisou se tak bude konat v sobotu 8.5. 2021. Již nyní můžete událost sledovat zde na FB.
Již uhrazené startovné si můžete buď převést na příští rok anebo vám ho na vyžádání vrátíme – a to do 30.4.2020. Pro vrácení nám prosím pište na e-mail runboteam@gmail.com

Moc děkujeme za vaše povzbuzování, že jste s námi a že na naše akce rádi chodíte. Vyjde-li to setkat se třeba již v červnu 17.6. při T-Mobile Olympijský běh – Vratislavice nad Nisou nebo v září 20.9. na Kaiser Josef 2020 při výběhu na rozhlednu Císařský kámen, moc a moc rádi vás uvidíme a obejmeme.
My totiž potřebujeme být s vámi napřímo, dělat pro vás závody, kde spolu soupeříte tělo na tělo, kde si pak všichni pokecáme, kde se spolu zasmějeme a kde se taky vzájemně poňuchňáme. To žádné virtuály nenahradí.
A proto – KDYŽ TO NEJDE, TAK TO BĚŽÍ – a když to nyní zrovna neběží, tak věřte, že to zase brzy půjde.
Ze ❤️ a s láskou Vaši Andrea, Johniee a Míra za RunBo Team.